Nesamolepicí RAPID ROLL

Nabídka Rapid roll materiálů od firmy AVERY DENNISON

Nabídka materiálů pro výrobu například vstupenek nebo lístků  Avery Dennison Thermal Transfer je široká a sahá od cenově úsporných variant až po trojitě natíraný hedvábný matný papír. Dokonale hladký povrch zaručuje kvalitní potisk a absorpční povrch zabraňuje jeho rozmazávání.

rapid roll

V tomto sektorudoporučujeme následující materiály:

Materiál Vlastnosti
FassonŸ Thermal Eco Card Bílé bezdřevé měkké a tvrdé papíry s termocitlivou vrstvou umožňují tisk s vysokým rozlišením. Všechny materiály řady Thermal Eco jsou dostatečně odolné vůči světlu, vodě apod. a jsou vhodné pro krátkodobé aplikace, jako např. parkovací lístky, vstupenky, cenovky apod.
FassonŸ Thermal Top Card Bílé bezdřevé měkké a tvrdé natírané papíry s termocitlivou vrstvou (černý pigment) a tiskovým lakem. Mají vysokou odolnost vůči vlhku, mastnotám, oleji, lihu apod. Jsou vhodné pro dlouhodobé aplikace, jako např. letenky či palubní vstupenky.
FassonŸ Transfer MC Matt 2S Bílý bezdřevý trojitě natíraný hedvábný matný papír. Materiál s velmi hladkým povrchem vhodný pro termotransferový potisk. Je kompatibilní s mnoha termotransferovými páskami.