Vintage hýbe světem

0
2023

Oblečení, nábytek, tapety v mobilu nebo na počítači, bytové doplňky včetně všemožných obalů, krabiček a etiket. To vše v současné době podléhá téměř rychlostí blesku stylu, který si říká „Vintage“!

vintage4

O co jde?

Tento soudobý fenomén se nechává inspirovat stylem padesátých a šedesátých let. Cílem Vintage je vnést do designu dané sféry útulnost, zabydlenost, stylovost a originalitu. Na první pohled může tento staronový styl působit usedle a neaktuálně. Opak je pravdou. V kombinaci s moderními prvky vytváří originální design, který vás okamžitě dostane a budete chtít vlastnit alespoň plechovku na čaj, s potisky reklam z padesátých let.

vintage3

V čem je jeho kouzlo?

V jednoduchosti, svébytnosti a eleganci, která má šmrnc. Vingate sází na pastelové barvy, jednoduché linie, přírodní materiály (dřevo, ratan) a romantické vzory (květy, mašle, symboly). V žádném případě ale není přeplácaný. Soustředí se na detail a záměr svého využití.

Nechte se unést vůní minulosti a propleťte současné trendy prvky s tradičními motivy. Popusťte uzdu své fantazii. Dejte svému bytu, oblečení, mobilu nebo krabičce na cigarety originální vzezření. Podlehněte Vintage a buďte in!

vintage2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..