Soutěž obal roku 2016 v kategorii POP&POS displeje

0
2670

Soutěž obal roku 2016 v kategorii POP&POS displeje

Soutěž Obal roku 2016 byla opět úspěšná. Odborná porota v kategorii POP&POS displeje ocenila 3 exponáty. Národní soutěž Obal roku je určená pro české i zahraniční firmy podílející se na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je upozornit a propagovat myšlenky, inovace a technologie v odvětví balení.

Kategorie jako, Potraviny, Nápoje, Kosmetika, Farmaceutické produkty, Čistící a prací prostředky, Elektronika a spotřebiče, Automotive / přepravní a průmyslové obaly, Dárkové obaly,  POP&POS displeje a Ostatní, mají své vítěze.

V kategorii Potraviny

Ocenění získal exponát VERPALIN EASY OPEN od společnosti OBALY ČESKO s.r.o., Servírovací obal na pralinky od společnosti Glafobal, a.s., Steaky v balení Cryovac® Darfresh® od Sealed Air, s.r.o. a  Olmín – nově zrozená hvězda na trhu od Cardbox Packaging s.r.o.

V kategorii Nápoje

Ocenění získal exponát Plastové sudy EcoDRAFT s vnitřním dvojitým vakem od Cardiff Group NV, Pivní přepravka 20 x 0,5l Holba, Litovel, Zubr od Alfa plastik, a.s., Karpatské brandy špeciál – Barrel od společnosti Glafobal, a.s., Salabka láhev na víno od Zlatá Praha Salabka, s.r.o. a Voda z doby ledové – Sklo od společnosti David Rybář – Dr. Design.

V kategorii POP&POS displeje

Porota ocenila 3 exponáty, Promoční obal SHOWBOX 2.0, Degustační stolek Olmín a exponát Rondel.

Promoční obal SHOWBOX 2.0 od společnosti STI Česko s.r.o.

Obal SHOWBOX vytvořený pro společnost PAPACKS se dá použít pro libovolné výrobky v mnoha odvětvích. Výstupky na horní straně obalu umožňují bezpečné stohování a obaly mohou sloužit i jako promoční systém na POS. Lze z nich tvořit i vlastní kus nábytku. Okénko s dodatečným osvětlením promění obal v takovou malou výkladní skříň. Ta se díky použití loga stane nápaditým marketingovým nástrojem. Obal je ekologický, šetrný k životnímu prostředí, z recyklovaného materiálu jako je karton a nasávaná kartonáž.

Degustační stolek Olmín od společnosti THIMM Packaging

Vyvinutý pro ochutnávky a promoční akce nového sýra Komín. Je z vlnité lepenky, přesně koresponduje  a kopíruje charakteristický tvar primárního obalu sýra. Je více odolný, protože je  vyrobený ze speciální, vodou nepropustné vlnité lepenky. Stolek je stabilní díky plastové spojce. Vnitřní konstrukce je vyrobena z vlnité lepenky. Stolek se snadno skládá a má nízkou hmotnost. Je dodáván složený na plocho, v přebalu z vlnité lepenky a s návodem na složení.

Rondel od společnosti Smurfit Kappa Czech s.r.o.

Rotující display Rondel od Václava Babela má poměrně velký průměr točny, tedy 2 metry. Je vyrobený jako stavebnice a materiálem je 5VL BC vlna. Talíř točny je tvořen 4 půlkruhovými segmenty se zámky, po slepení mají požadovaný kruhový tvar. Tuhost talíře je dána konstrukcí pláště, zpevněné mezikružními segmenty a žebry. Fixační otvory talíře lze ukotvit nástavbou 60 cm vysokou a zvětšit prezentační prostor. Konstrukce pláště je rastrová, dají se zde snadno umístit desky s informacemi, logy a reklamou. Rondel se otáčí v 1 otáčce za minutu, jako napájení je elektropohon o 12 V, kryt jednotky pohonu je z 2VL a pohonná jednotka je od firmy Žáček. Rondel je pro prezentaci zboží, o průměru je 200 cm, výšce 160 cm a průměru nástavby 66 cm.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..