Domino tiskne i etikety

0
2250

Domino tiskne i etikety

Domino nemusí být jen společenskou hrou. Pod stejným názvem totiž zakoupila společnost Karico sídlící v Espoo a je velkým výrobcem etiket pro celou škálu druhů jednotlivých průmyslových odvětví i svému novému produktu. Společnost je první firmou ve Finsku takto uvedla do provozu generačně nejnovější typ Domino N610I. Tento špičkový stroj je vysoce technicky vyspělý ze sedmibarevným digitálním tiskem etiket zaintegrovaným do kompletní výrobní linky a to i včetně dokončovacího zpracování.a

Společnost Karico se zabývá výrobou etiket již od roku 1976 Pohybuje v celé řadě průmyslových odvětví jako elektrotechnika, kosmetika, čisticí prostředky, chemikálie, obchod, logistika, potraviny a nápoje, kde má své spokojené zákazníky. V loňském roce tato společnost dokázala dosáhnout obratu 1,8 milionu. Pomocí tohoto stroje má ale našlápnuto mnohem výš. Tato investice do digitálního tisku je pro ni umožněním zvýšit konkurenceschopnost a cestou k získání nových zakázek zejména na exportním trhu.

Multifunkční hybridní zařízení Domino N610i

aIntegrace nového Domino N610i do celé kompletní linky, jako je flexotisk, ražba, lakování, laminování a výsek, dokázala vytvořit multifunkční hybridní zařízení nacházející uplatnění snad pro všechny typy zákazníků. Do tohoto nového vybavení společnost investovala po loňském LabelExpo.

Tento stroj dokáže přinášet vysoce atraktivní vzhled etikety navíc s přidanou hodnotou. Zejména díky bílé barvě můžeme na tomto stroji tisknout také vizuálně trojrozměrné efekty dodávající dané etiketě mnohem větší hloubku, delší živost a také vizuální přitažlivost. Velmi výrazný design lze na závěr dotvořit pomocí lakování nebo třeba ražbou metalické folie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..