Nová generace digitálního tisku. Co nabízí?

0
1936

Co je vlastně digitální tisk? Digitální tisk je revoluční technologií tisku umožňující bez dalšího mezikroku realizaci zakázek vysokou rychlostí a ve špičkové kvalitě přímo z počítače, a to již od jednoho kusu. Je velmi oblíbený pro své neomezené tiskové možnosti.
V době, kdy je na výrobu etiket vyvíjen tlak ze strany výrobců produktů vyžadujících pro své obaly individualizaci a personifikaci mezi konkurencí, je digitální tisk nejvhodnější metodou pro realizaci zakázek v kratších termínech a menších nákladech ve spojení s vysokými nároky na kvalitu a nízké výrobními náklady.

grafiko_Indigo2
Digitální tisk je ideální pro výrobu samolepících etiket i štítků, nápojových etiket, dále shring sleeves, krabiček a jiných typů obalů. Umožňuje tisk malých sérií, limitovaných edicí, promo etikety, je vhodný pro speciální výrobkové řady nebo marketingové akce výrobků. Má vyšší odolnost proti otěru, teplotě, vlivu slunce či sterilního prostředí.

Jeho luxusní vzhled dodá Vašim výrobkům vysokou přidanou hodnotu.
Nejlepší volbou pro tisk takto náročných etiket jsou takzvané “čistokrevné” digitální tiskové stroje, konkrétně Hewlett Packard, rolová řada Indigo. Tyto stroje umí tisknout metodou One-Shot pro absolutní přesnost soutisku a to až 7 barvami, jeho předností je simulace barev Pantone technologií IndiChrome a IndiChrome+ • EPM nahrazování černé barvy soutiskem CMY pro snížení nákladů a zvýšení rychlosti tisku Takovým moderním a výkonným strojem se může pochlubit např. společnost GRAFIKO PRINT s.r.o..
Digitální tisk je vynikajícím výběrem pro výrobu etiket pro vaše produkty v malosériovém nákladu. Jeho luxusní vzhled dodá vašim výrobkům vysokou přidanou hodnotu.
TOP 10 výhod digitálního tisku:

1.    rychlé zpracování zakázky
2.    tisk malého množství
3.    nízké náklady
4.    kvalita téměř nerozeznatelná od ofsetového tisku
5.    kontrolní nátisk a vyšší kvalita
6.    proměnný tisk – variabilní data jako personifikace, číselné řady
7.    tisk na počkání
8.    tisk na strukturované papíry
9.    tisk v přímých barvách
10.    luxusní vzhled, který vás odliší od konkurence

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..