Čárové kódy vtipně

0
4001

Ač by se mohlo zdát, že čárový kód je nutné zlo na etiketě a za každou cenu s ním musí být nuda, ukážeme Vám, že to nemusí být vždy pravda. Předvedeme Vám v následujících řádcích a odkazech, jak udělat etiketu
zajímavou a vtipnou. Třeba i za pomocí čárového kódu.

Čárové kódy EAN

Podívejte se, jak se dají dělat čárové kódy. Přinášíme vám naprostou vitamínovou bombu nabitou inspirací. Chcete-li Váš produkt opravdu zviditelnit a dobře prodat, tohle je cesta k úspěchu. Lidé milují vtipné detaily. Váš produkt se stane vyhledávaným dárkem a inspirací pro mnoho jiných. Zaujměte a inspirujte, a to třeba právě s naší etiketou. Pokud takto chcete svoji etiketu oživit, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám s návrhem a vhodně Váš čárový kód začleníme právě na Vaši etiketu.

Prodáváte potraviny? Co takto označený EAN pro sýr?
svetetiket inspirace ean
Vlastníte krejčovskou dílnu, nebo pracujete v oděvním průmyslu? I pro vás se dá vymyslet spousta vtipných čárových kódů.

 

svet etiket inspirace ean2

Jste milovníky ekologie a není vám jedno, jak to jde z kopce s naší planetou? Upozorněte na váš názor svojí etiketou. Dejte najevo svůj názor na první pohled.

svet etiket inspirace ean3

Vtipný čárový kód

Mít EAN, čárový kód je výhodné, zvláště v případě, je-li vtipný. Internetové vyhledávače Vás posunou v mžiku o několik příček nahoru při vyhledávání. Zefektivníte evidenci, inventarizaci a podpoříte obchod. Váš systém bude rychlý, efektivní a přesný. Odlište se od ostatních a zvolte vtipné pojetí čárového kódu. Zachovejte jeho čitelnost a dejte mu nadčasový design a vtip.

svet etiket inspirace ean5Svět etiket

Jsme skvělý tým a naše práce nás těší. Je z ní cítit nadšení a snažíme se vás neustále inspirovat. Pomůžeme vám vytvořit dokonalou etiketu pro váš produkt. Jsme zde proto, abychom podpořili prodej vašeho produktu. Vaše etikety budou vtipné a zaujmou na první pohled.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..