Grafika pro Big Shock! s kresbami, které odráží dynamickou a dobrodružnou povahu expedice.

0
3364

Výrobce nápojových obalů Rexam vytvořil pro energetické drinky Big Shock! limitovanou řadu designových plechovek Big Shock! Original a Big Shock! Gold.

Nutno připomenout, že značka Big Shock! je ve spojení s Danem Přibáněm a jeho žlutou kolonou trabantů na trhu již léta. Výrobce tak nyní sponzoruje i poslední cestu napříč Tichomořím a k této příležitosti vydává zbrusu novou limitovanou edici obalů.

bigshock2
foto: BIG SHOCK!

Co se týče designu, vsadil výrobce na, v současné době velmi populární, vintage styl. Obrázky na obalech tak působí jakýmsi „otlučeným“ retro dojmem. Důkazem toho jsou obrázky razítek z pasu nebo mapové souřadnice, které mají přimět spotřebitele, aby se zapojili a sledovali 15000 kilometrů dlouhou dobrodružnou cestu.

bigshock2

Plechovky o objemu 500 mililitrů, vyrobené v závodu Rexam v Rakousku, budou k dispozici až do dubna. A to prostřednictvím různých českých a slovenských maloobchodních sítí.

„Sponzorství expedice Trabant je pro nás opravdu důležité, jelikož spojuje náš energetický nápoj, Big Shock! s touto vzrušující automobilovou akcí. Potřebovali jsme vytvořit design pro spojení obou našich Big Shocků se sportovními fanoušky a ke zvýšení povědomí o značce. S výsledkem jsme naprosto spokojeni,” říká s potěšením Petra Dlouhá, marketingová ředitelka.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..