Specializovaný veletrh EMBAXPRINT skončil s dobým vysvědčením i pro budoucnost

0
1760

1. 29. ročník mezinárodního veletrhu obalů a tisku EMBAXPRINT je již minulostí a podle reakcí vystavovatelů i odborných návštěvníků má dobře nakročeno i k tomu jubilejnímu, třicátému, který nás čeká v roce 2018.

Letošní veletrh EMBAXPRINT odrážel měnící se trh a nástup digitálních technologií. Převládali vystavovatelé z obalářské branže včetně lídrů oboru, ale více než polovinu účastníků tvořily firmy, které se zde prezentovaly vůbec poprvé. Velmi silná byla účast ze zahraničí a pavilon G1 byl nakonec vyprodán do posledního místa. Veletrh ukázal také aktuální trendy a jeho významnou součástí se opět stal projekt Packaging Live, který v živém provozu představil vzorovou balicí linku vybavenou nejmodernějšími technologiemi.

Pro společnost pap4ever, která letos vystavovala poprvé, vyvolalo vystoupení na letošním ročníku veletrhu EMBAXPRINT v Brně naprostou spokojenost, proměnila svoji veletržní premiéru hned ve Zlatou Salimu! Tu získala za produkt italského partnera T-Trade, jenž v České republice představuje žhavou novinku. Jde o termotiskárnu GT ONE používající lanerless etikety.

IMG_1699IMG_1696

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..