Chybí už jen ta správná etiketa

0
2325

Chybí už jen ta správná etiketa

Ve znamení čistoty, průzračnosti a možnost širokého použití představila svou novinku a společnost Clariant, která je známým výrobcem v oboru speciální chemie. Tato společnost vždy přijde na trh se svými inovativními produkty, které jsou pak využívány velkým množstvím jednotlivých odvětví a sektorů, zahrnující i výrobu plastů spolu tiskovými barvami. Na CPhI Worldwide v Barceloně společnost předvedla zcela nový typ materiálu nabízející využití nejvíce v oblasti farmacie.

a

Tato společnost má již přes 100 závodů umístěných na 5 kontinentech. Dává pracovní příležitost 23 000 lidí. Její prioritou je výroba barviv a pigmentů, pigmenty a aditiva určen pro plasty, pomocných chemikálií pro textilie, nátěrové hmoty či tiskové barvy. Zaměřuje se i na pigmentové a aditivní koncentráty pro průmyslové odvětví.

Bezpečný PEG pro farmaceutický průmysl

Nový typ vysoce čirého a průhledného PEG je určený především pro výrobu farmaceutických produktů, kde se určitě sakvěle využije. Použitý polyglykol se vyznačuje zejména vysokou čistotou produktu, dále pak rozpustností ve vodě a v neposlední řadě toxikologickou bezpečností. Výrobek disponuje potřebnými certifikáty DMF a CEP.

Oblast farmacie má svá kritéria velmi přísná. S vysoce specifickými pravidly a kritérii pro výrobu léčiv, ale i pro jednotlivé typy jejich balení tento výrobek koresponduje. Produkt PEG má výborné vyhovující složení i vzhled a je právě pro tuto oblast farmacie jedinečnou správnou volbou. Dokáže poskytnout bezpečné řešení s širokou škálou možností aplikace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..