Etikety pro přímé značení potravin

0
3152
Chiquita Brands International Inc. bananas are displayed for sale at Union Street Produce Co. in San Francisco, California, U.S., on Tuesday, Feb. 19, 2013. Chiquita Brands International Inc. is expected to release quarterly earnings data on Feb. 21. Photographer: David Paul Morris/Bloomberg via Getty Images

S rostoucí poptávkou po pohodlné identifikaci zboží a podpoře značky v místě prodeje roste obliba přímého značení potravin. Díky této technologii lze nyní ve všech sektorech maloobchodního prodeje poskytnout efektivní podporu značky, a to i u zboží nízké hodnoty prodávaného po jednotlivých kusech, jako např. u ovoce. A výhody pokračují i u pokladny, kde etikety s čárovým kódem mohou ušetřit mnoho času.

etikety na potraviny

Přímé značení potravin je důležité i ve velkoobchodním sektoru, kde předpisy pro sledovatelnost hovězího masa vyžadují identifikaci z porážky až na tácek (field-to-plate). Etikety jsou pro tento účel vhodnější než ocelové svorky, které mohou v potravinách částečně zůstat.

Lepidla Avery Dennison vhodná pro značení potravin zaručují jednoduchou, levnou a bezpečnou aplikaci etiket přímo na potraviny – od kusového ovoce či zeleniny až po uzeniny, sýry, celá poražená zvířata, a dokonce i pečivo, jako například chleba.

V následující tabulce jsou uvedeny některé speciální materiály FassonŸ schválené pro přímý kontakt s potravinami.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..