Signální materiály

0
2405

Při tisku etiket je někdy důležité určité informace zdůraznit tak, aby byly viditelné na první pohled. Signální reflexní papíry, někdy nazývané jako radiantní papíry, jsou nejčastěji požívané při Akcích. Jde o barevné papíry, které se nejčastěji se používají v barvách jako je žlutá, růžová, zelená, červená a oranžová. Lze je využít v kombinaci s kaučukovými a či akrylátovými lepidly. Jsou určené i pro hluboko zmražené produkty, snímatelné aplikace nebo hrubé povrchy.

Použití

Nejčastější použití těchto papírů je při zvýraznění Akcí, tedy limitovaných edicí, akčního zboží, mimořádně výhodné ceny, doprodeje, promo akce nebo zlevněného zboží. Používají se také při opravě chybného údaje. Díky svým výrazným barvám snadno upoutají pozornost.

Lze je vidět jako:

•    Označení cen na regálech
•    Upozornění
•    Instrukce
•    Propagační etikety
•    Zvýraznění míst prodeje

radiant_signalni
Tisk a zpracování

Vrchní materiál umožňuje výborné přilnutí barvy a tím zabezpečí vysokou kvalitu při tisku. Lze je použít při knihtisku, ofsetovém tisku, flexotisku, laserem nebo termotransferem. Výborně se také zpracovává rotačním i plochým výsekem. Materiály jsou speciálně navrženy pro výrobu a zpracování formátu A4. Používají se ve středně rychlých laserových a inkoustových tiskárnách i kopírkách se suchými tonery.

Existuje i mnoho motivů samolepicích signálních etiket s předtištěnými piktogramy. Pokud potřebujete jakékoliv speciální etikety, neváhejte se na nás obrátit, natiskneme ty, co se hodí právě vám. Nejběžnější informační, zákazové nebo doporučující značky jsou třeba šipky, nebo nápisy jako zákaz kouření, zákaz vstupu, zákaz používání mobilních telefonů, východ, WC, Invalidé a mnoho dalších.

Můžeme vám nachystat etikety ve tvaru koleček, které je lepit třeba na schodiště, jako vodící signální prvky. Nebo vám můžeme nachystat etikety ve vámi zvolené barvě do etiketovacích kleští. Etikety mohou být bez potisku, z částečným textem, kde si vy pak jen dotisknete měnící se údaje, nebo hotové, s plným žádaným textem.

Svět etiket
———–

Najdete u nás ucelený a sehraný tým lidí, kteří se vám budou vždy snažit vyjít vstříc. Snažíme se vás neustále inspirovat. Pomůžeme vám pomocí reflexních materiálů vytvořit dokonalou etiketu pro váš produkt. Jsme zde proto, abychom podpořili prodej vašeho produktu, usnadnili vám práci a zviditelnili vaši společnost. Vaše etikety s použitím reflexních materiálů zaujmou na první pohled.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..