Vstupenky a jízdenky Rapid-Roll

0
2242

Zábavnímu a cestovnímu průmyslu dominují lístky z měkkého i tvrdého papíru, které lze v místě prodeje potisknout přímým tepelným nebo termotransferovým tiskem.

Jejich využití je rozmanité a stále roste. Rychlý růst zaznamenává například poptávka po syntetických páskách na ruku, které se používají v zábavních parcích nebo na sportovních utkáních. Oblíbené jsou zejména proto, že jsou pro uživatele příjemné, poskytují osobní identifikaci, jsou nepřenosné a umožňují jednorázové použití, tzn., že se při sejmutí z ruky zničí. Papírové vstupenky  Rapid-RollŸ jsou ideální též pro fotbalové zápasy, výtvarné galerie, muzea, turistické atrakce, koncerty, kina a divadla. Tyto materiály umožňující přímý tepelný tisk si může zpracovatel podle potřeby upravit. Například holografický proužek může zvýšit ochranu proti padělání a magnetický proužek na zadní straně umožní automatické načítání dat ze vstupenky.

Významné příležitosti nabízí dopravní průmysl – vlakové a autobusové jízdenky, lodní lístky, parkovací lístky či letecké palubní vstupenky.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..