Dárkové víno a firemní loga na etiketě

0
4146

Zapomeňte na spousty kalendářů a diářů, které stejně moc lidí nepoužívá. Zaznamenáváme do mobilních telefonů a do PC. Jako reklamní předměty si zvolte raději láhev kvalitního véna a opatřete jej designovou a dobře graficky zpracovanou etiketou. Můžeme vám dát k dispozici i naše zkušené grafiky.

Etiketa na víno s firemním logem

Láhev lahodného kvalitního vína s firemním logem na etiketě je vhodným darem. Dejte tedy láhev doplněnou názvem či logem vaší společnosti. Jde o originální propagaci vaší značky, produktu či služby. Jestliže ještě stále nevíte, co zvolit jako formu poděkování za celoroční velmi dobrou spolupráci, jak popřát k narozeninám, svátku či do nového roku, zvolte si pro své obchodní partnery tentokrát víno s krásnou vinětou. Odlište se v záplavě zbytečných reklamních předmětů a nechte vyniknout vaše logo s neotřelým dárkem. Láhev vína každý ocení.

Viněta s logem

Darujte svým jménem nebo jménem své značky či společnosti příjemný zážitek a sváteční pohodu. Tu předestře a dobře naladí sklenka kvalitního vína. Vyberte si z svůj motiv, nebo nám sdělte vaši představu a my vám návrhy připravíme. Svět etiket má zkušené grafiky se spoustou zkušeností. Vinné etikety jsou jedna z našich specializací. Můžeme vám natisknout etikety i na spoustu jiných dárkových předmětů a dalších dárkových doplňků. Garantujeme prvotřídní etiket.

Jednou z neopomenutelných předností dárkového vína opatřeného s firemním logem je také skutečnost, že si ji podle zákona o dani z příjmů můžete uplatnit jako daňově uznatelný náklad. Dá se tak znásobit celkový obchodní přínos u této formy prezentace. Dárková vína s logem vaší firmy jsou tak originálním reklamním předmětem.

Co dát na vinnou etiketu

Kromě nutných a předepsaných údajů je obsah sdělení doplněný na etiketu jen na vás a není omezen pouze na propagaci firemního názvu v podobě loga. Viněta může být zpracována tak, aby připomínala významné jubileum vázané na vaši společnost, důležitou firemní událost či akci víno. Víno s takovouto etiketou lze rozdávat na firemních akcích a veletrzích. Na etiketě můžete také propagovat váš nový produkt jako reklamu. Víno se správnou etiketou se tak může stát originálním PF přáním do nového roku, nebo vhodným vánočním dárkem pro vaše zaměstnance a klienty. Darujte láhev lahodného vína s dobře zpracovanou etiketou doplněnou názvem a logem firmy. Zprostředkujete tak originální propagaci své značky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..