Nová etiketa na minerálku Korunní od OTK GROUP

0
2833

Nová etiketa na minerálku Korunní od OTK GROUP

Minerální voda korunní má dlouhou tradici. Její etiketu zná asi každý. Přesto nové druhy vod a příchutí vyžadují současně i nové etikety. Na lahve se velmi často používají smrštitelné etikety. Označování a dekorace produktů pomocí teplem smrštitelných etiket, tzv. shrink sleeves je asi jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů v obalové technice. Jde o návlekové plastové etikety, které se po následné aplikaci na daný produkt vlivem a působením tepla smrští kolem lahve či dekorovaného produktu.

Nachází své uplatnění zejména v potravinářském průmyslu, hlavně na nápoje. Rychle se rozšiřují i do mnoha dalších oborů, kde je kladen velký důraz na estetický vzhled výrobku. Například kosmetika či farmacie. Hlavní výhodou je možnost aplikovat etiketu i na velmi složité povrchy. Prostě všude tam, kde je použití samolepící či papírové etikety obtížné nebo nemožné pomůže návleková smršťovací etiketa.

Etiketou můžeme pokrýt celý povrch daného výrobku včetně překrytí jeho uzávěru. Pak korunnimůže plnit zároveň ochrannou funkci. Dá se i aplikovat částečná etiketa pouze jako samostatný návlek přes uzávěr. Tak lze zabezpečit ochranu obalu právě před otevřením.

Korunní minerální voda s novou etiketou

Společnost OTK GROUP vyrobila pro společnost Korunní smrštitelnou rukávovou etiketu. Tentokrát se jednalo o obal na přírodní neperlivou minerální vodu Korunní balenou v plastové láhvi o objemu 0,75 l. Její design vytvořil Mattis Czerniak ze společnosti Lovely Brand. Společnost OTK GROUP přihlásila také tuto etiketu do druhého ročníku české a slovenské obalové soutěže s názvem PACKSTAR 2016 v kategorii spotřebitelských obalů.

Hlavní výhodou této rukávové etikety je v tomto případě využití celé plochy obalu i u tak náročného tvaru produktu. Toto designové zpracování je vytvořeno na základě bílé barvy a je deklarací vhodnosti vody k vínu. Tato grafika je deformována pomocí softwaru Esko přímo podle tvaru láhve. Vypadá tak velmi realisticky a motiv je vytištěný s krásným parciálním matováním. To výborně ladí s barvou nápoje. Technologie tisku zajišťuje odolnost vzniklého motivu na finální produkt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..