DSCOOP 2016 – inspirace a trendy v digitálním tisku

0
1682

Místo konání TEL AVIV 5.-8-4.2016

DSCOOP – Digital solutions kooperative je obrovskou podporou tiskařského průmyslu. Komunita funguje doslova po celém světě. Zdarma se mohou připojit všichni uživatelé digitálních tiskových strojů HP, všichni dodavatelé a odborníci pracující v tomto oboru, kteří se zabývají dokončovacími pracemi souvisejícími se stroji a také softwarem. Představuje tak obrovskou podporu tiskařskému průmyslu.

photo.jpg

Konference se zúčastnilo 700 účastníků, kteří si odvezli nové kontakty, vědomosti, zážitky, motivaci a zejména inspiraci. Letos se zde objevilo i deset Českých firem. Byl přichystán bohatý program. Součástí seznámení s novými technologiemi, službami a produkty  byla i návštěva výrobního závodu a kampusu Kiryat Gate. Součástí konference bylo také 18 workshopů.

photo.jpg

Soutěž Inkspiration Awards

Jedním s hlavních bodů této konference je soutěž Inkspiration Awards, jejíž název je inspirovaný inkoustem jako takovým. Soutěží se v 8. kategoriích několika různých oblastech tisku, mezi kterými nemůže chybět ani tisk etiket, flexibilní obaly či katalogy. V každé kategorii byly nominovány 3 výrobky. Jedná se o reálné zakázky, které opravdu byly vytvořeny pro konkrétní klienty. Průběhu večera byl v každé kategorii vyhlášen i její vítěz.

photo.jpg

V druhém dni probíhaly přednášky, jejichž zaměření bylo na motivaci a osobní rozvoj. Ať už pracujete v jakémkoliv oboru, motivace, osobní rozvoj s povzbuzení je důležitá ve všech případech a pro každého. Dále se zde objevilo i mnoho velmi zajímavých a úspěšných i Start-up projekty. Věříme, že alespoň o některých z nich ještě hodně uslyšíme.

photo.jpg

Se známých osobností se zde objevil např. Uri Levin, spoluzakladatel navigační aplikace Waze, kde dokázal přitáhnout 200 milionů uživatelů, která byla nakonec prodána společnosti GOOGLE v částce jedné miliardy dolarů. Nejen tato přednáška však byla pro mnohé inspirací.

photo.jpg

Řečníkem byl Alon Bar-Shany, generální ředitel HP Indigo. Budoucnost tisku je jednoznačně v digitálních technologiích. Máme se tedy na co těšit.

photo.jpg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..