Chystá se 24. ročník veletrhu PRINTING SOUTH CHINA 2017

0
1636

Chystá se 24. ročník veletrhu PRINTING SOUTH CHINA 2017

Je to až neuvěřitelné, ale opravdu se chytá už v pořadí 24. ročník veletrhu PRINTING SOUTH CHINA 2017. Jaké je jeho hlavní téma? Ponese se ve znamení pokročilého pre press a také dokončovacího zpracování.

  1. ročník veletrhu PRINTING SOUTH CHINA 2017 se bude konat 1. – 3. 3. 2017. Najdete zde mnoho významných i nadějných polygrafů a výrobců tiskových strojů. Asi nejžhavějším tématem, na které se letos veletrh zaměří bude vysoce pokročilá možnost při přípravě dat zejména v oblasti pre press a dalším tématem bude dokončovací zpracování. Co se týká convertingu, ten bude zaměřen zejména na výrobu v podobě papírových a lepenkových obalů. Rýsuje se nám to ve velkém stylu a již v tuto chvíli se očekává účast na veletrhu více než 1 000 vystavovatelů, takže bude opravdu co vidět.

Podíváme-li se na výzkumy, studie, statistiky či zprávy, tak například podle zprávy ,,The Future of Folding Cartons to 2020“, kterou vypracovala Smithers Pira v roce 2015, vzrostou neuvěřitelně čísla a v roce 2020 bude produkce ve formě skládatelných obalů v hodnotě více než 100 miliard US $. Pokud se jedná o nejvyšší nárůst, tyto tendence jsou viditelné v Asijsko Pacifické oblasti. Zvyšující se podíl čínské produkce v roce 2020 při předpokládaném růstu dosáhne 39 % a u Indie to bude asi 6 %.

Zaměřme se na spotřebitele

To, že neustále vzrůstá poptávka a s tím spojená i výroba skládaček je opravdu velmi pozitivní zpráva pro všechny výrobce obalů a produktů. Je třeba neustále inovovat a vyrábět obaly ve vysoké kvalitě, s výraznými grafickými nápady a designem, kvalitou tisku i jejich konstrukce. Je třeba zaujmout spotřebitele právě tím svým výrobkem. Ročník se tedy ponese i v duchu nutnosti vysoce kvalitní a rychlé výroby podmíněné špičkovými technologiemi.a

Na akci nebude chybět společnost Wenzhou Packaging Machinery Co., Ltd., která nabídne řešení pro výrobce papírových pytlů. Asi nejvýznamnější bude na veletrhu automat na skládání krabic ZK-660AN. Především zlatičky ve formě horké ražby a nové vysekávací stroje představí Guowang Machinery Group Co.,Ltd. – Wenzhou Oulite Machinery Co.,Ltd. A určitě zde bude k vidění mnoho dalších zajímavých technologií.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..